Ponuka

e-kúrenie základ

V základe sa nachádza e-kúrenie ktoré je samostatne regulovatelné klasickými mechanickými termostatmy. Najjednoduchšie priame ovladanie termostatu. V základnom balíku máte konzultáciu, výpočet kúrenia, následnú realizáciu.

e-kúrenie komfort

Komfort je u nás skutočný komfort, postaráme sa o poradenstvo, návrh, konzultáciu a realizáciu s následným zapojením a zaškolením ovládania elektrického podlahového kúrenia. Regulácia v tomto prípade môźe byť kombináciou smart termostatov z našej ponuky. Komfortný servis do 24 hodín sme u vás, problém s vykurovaním s analyzujeme a následne odstránime. Všetko je šité na mieru.

e-kúrenie štandard

V štandardnom balíku máte u nás návrh, poradenstvo a kompletný servis určený na mieru. Regulácia v tomto prípade je na vyššom stupni a to termostatmi s týždenným programovaním režimu vykurovania.

e-kúrenie inteligentné

Inteligentné e-kúrenie je kúrenie s inteligentnou reguláciu. V spojitosti s inteligentou elektroinštaláciu, žiadne smart riešenia v tomto prípade neprichádzajú do úvahy. Samozrejme poskytujeme kompletný servis čo sa týka  elektroinštalácie a následného návrhu a realizácii kúrenia. 24 hodinový servis je samozrejmosťou.

Obráťte sa na našich špecialistov:

Nezabúdajte že aj elektroinštalácia musí byť riadne pripravená pre elektrické podlahové kúrenie, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať,  prípadné telefonické konzultácie alebo dohodnutie schôdzky sa môžete obrátiť na našich špecialistov: